Darmowa dostawa
kabin modułowych karmod
infolinia -

Budka parkingowa 215x215

Budka parkingowa 215x215

Budka parkingowa 215x215

 • Producent: Karmod
 • Kod produktu: 215x215
 • Dostępność: Brak w magazynie

Dostępne opcje

Mimo że współczesny rynek oferuje bardzo bogaty wybór specjalistycznego sprzętu elektronicznego przeznaczonego do zapewnienia bezpieczeństwa, to bywają sytuacje, które wymagają bezpośredniego udziału człowieka. Właśnie dlatego w dużych przedsiębiorstwach można zobaczyć kontenery stróżówki – przecież urządzenie elektroniczne, jak bardzo niezawodne by nie było, nie jest w stanie zamienić oka profesjonalisty.

Kontenery stróżówki powinny spełniać pewne ważne wymogi:

 • być dostatecznie przestronne, żeby ochroniarz podczas pracy nie odczuwał niewygody;
 • posiadać dobry system izolacji cieplnej, co jest szczególnie aktualne w warunkach surowej rosyjskiej zimy;
 • być wytrzymałe, niezawodne i odporne na zużycie, żeby nie ulegały zniszczeniom pod wpływem szkodliwego działania środowiska.

Kontenery modułowe mieszkalne to kompaktowe budowle z systemem izolacyjnym, które przeznaczone są do organizacji miejsca pracy pracownika lub kilku pracowników służby ochrony. Kontener stróżówka pozwoli na zapewnienie specjaliście jego komfortu bez konieczności opuszczania powierzonego mu terytorium. Konstrukcje można postawić na wjazdach na chronione tereny, punktach kontrolno-przejściowych dużych przedsiębiorstw lub na terytoriach innych instytucji państwowych.

Jeśli potrzebny Ci jest kontener stróżówka, cena powinna być przystępna, niezawyżona.

Podczas produkcji naszych budek ochrony wykorzystywane są takie same materiały jak przy produkcji kontenerów modułowych mieszkalnych. Technologia produkcji kontenerów stróżówek nie różni się od technologii produkcji kontenerów modułowych mieszkalnych. Używany w produkcji plastik z włóknem szklanym posiada wiele zalet, ustępują mu wyroby z metalu.

Kontenery stróżówki posiadają okno na każdej ścianie, co zapewnia dobrą widoczność ochranianego placu. Korzysta się z nich w ochronie terenu przedsiębiorstw, posesji prywatnych itd.

Kontenery stróżówki - zastosowanie

Dane produkty mogą mieć szerokie zastosowanie w wielu sferach działalności współczesnego człowieka, na przykład:

 • na placach budowy;
 • na obiektach sportowych w celu wyposażenia bramek przepustowych;
 • w instytucjach medycznych: stacjonarnych lub sanatoryjnych;
 • na terenie przedsiębiorstw;
 • do ochrony budynków administracji publicznej, biurowców;
 • na bazach wypoczynkowych i turystycznych;
 • na terenie wielu innych obiektów.

Jeśli masz pytania, zadzwoń na jeden z numerów telefonu wskazany na stronie internetowej lub napisz e-mail. Zawsze chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Dane techniczne
MATERIAL Nasze kabiny produkowane są z plastiku wzmacnianego włóknem szklanym, przewidują one obciążenie: śniegu: 80 kg/m2, wiatru: 80 km/h; odporność na wstrząsy sejsmiczne: 1 stopień (najwyższy).
PODSTAWA Podstawa kabiny posiada stalową konstrukcję o szczególnym kształcie, składa się z jednolitych profili nośnych ze stali nierdzewnej. Powierzchnia, na której będzie stawiany kontener, powinna zostać wymierzona poziomnicą. Pokrycie podstawy: ogniotrwała, bezzapachowa płyta cementowowłóknowa o grubości 16 mm, pokryta linoleum z PVC o grubości 2,5 mm.
PANELE ZEWNĘTRZNE Rodzaj formowania: Konstrukcja stalowa o szczególnym kształcie jest prasowana w formach z poliestrem i suszona w temperaturze 50 stopni według unikalnej technologii suszenia w suszarkach taśmowych, dzięki której gaz zawarty w plastiku z domieszką włókna szklanego i żelkocie ulatnia się i jest wydalany. Technologia produkcji kabin: Na warstwę plastiku wzmacnianego włóknem szklanym nakładane są jednocześnie z obu stron warstwy żywicy epoksydowej żelkotu, następnie poddawany jest on suszeniu w temperaturze 50 stopni, podczas którego następuje wydalenie gazów. Panele posiadają kształt specjalnie zapojektowany dla konstrukcji modułowych. Panele łączone są śrubami, montowane, a następnie łączenia pokrywane są antybakteryjnym neutralnym silikonem, co zapewnia ochronę przed wilgocią, śniegiem, owadami i bakteriami. Dzięki temu nie musimy martwić się o kwestie higieny czy zużycie paneli. Izolacja paneli ściennych: za pomocą wtryskiwaczy włoskiej produkcji pod wysokim ciśnieniem 140 atmosfer do paneli wprowadzana jest warstwa poliuretanu o gęstości 42 i grubości 35 mm.
PANELE WEWNĘTRZNE Panele o szczególnej formie z plastiku wzmacnianego włóknem szklanym z warstwą gęstego poliuretanu. Pokrycie wewnętrzne: na bazę z plastiku wzmacnianego włóknem szklanym nakładana jest warstwa izoftalowego akrylowego żelkotu o białym fluorescencyjnym kolorze. Dzięki temu otrzymujemy panel kompozytowy. Izolacja: dzięki wtryskowi pod wysokim ciśnieniem 35-milimitrowej warstwy poliuretanu nowego pokolenia o gęstości 42 zapewniania jest wysoka izolacja cieplna i dźwiękowa.
CECHY OGÓLNE PANELI Wewnętrzne i zewnętrzne pokrycie paneli, z których zbudowane są kabiny, to wartswa żelkotu białego koloru (fluorescencyjnego), który jest odporny zarówno na promieniowanie promieni słonecznych w temperaturze 60 stopni, jak i 50-stopniowe mrozy. Wymiary produktu mogą się wahać w granicach 3%, co uwarunkowane jest przez materiał wykonania kabin. Panele wewnętrzne i zewnętrzne nie boją się trudnych warunków klimatycznych i korozji. Łatwo się je myje, nie rdzewieją i nie gniją.
DACH Panel typu sandwich, składający się z dwóch warstw plastiku wzmacnianego włóknem szklanym rozdzielonych warstwą poliuretanową. Panele dachowe łączone są z panelami ściennymi specjalnymi śrubami, złączenia wypełniane są silikonem antybakteryjnym, który chroni przed śniegiem, kurzem i bakteriami, co zapewnia higienę i schludność. Izolacja dachowa: warstwa poliuretanu o gęstości 42 wtryskiwanego do panelu pod wysokim ciśnieniem. Pokrycie wewnętrzne: wykorzystuje się specjalny izoftalowy akrylowy żelkot na bazie poliestru o białym kolorze (fluorescencyjnym), który jest odporny na szkodliwe działanie środowiska zewnętrznego i promieniowanie ultrafioletowe. Pokrycie zewnętrzne: wykorzystuje się specjalny izoftalowy akrylowy żelkot poliestrowy w białym kolorze (fluorescencyjnym), który jest odporny na szkodliwe działanie środowiska zewnętrznego i promieniowanie ultrafioletowe.
DRZWI Drzwi PVC w białym kolorze na 4 zawiasach. Drzwi zamykane są na zasuwkę, wymiary: 71,5 x 184,5. W górnej części drzwi wbudowana została szybka o grubości 4 mm. Dolna część wykonana jest z listw PVC.
OKNA Aluminiowe systemy okienne pomalowane białą farbą elektrostatyczną. Profile okienne w kolorowych kabinach są domyślnie białego koloru. Szkło: wykorzystywane są hartowane szyby samochodowe o grubości 4 mm, które są bezpieczne w przypadku ich rozbicia.
INSTALACJA ELEKTRYCZNA (ZEBRANA W WEWNĘTRZNEJ LISTWIE KĄTOWEJ) Kable instalacji elektrycznej schowane są pod wewnętrzną listwą kątową. Przekrój kabla wynosi 3x2,5 pierwsza klasa, certfikat TSE. Wmontowany włącznik elektryczny i uziemione gniazdka 2000 W, 200 V. Wmontowano również gniazdko do ładowania telefonu oraz bezpieczniki na 16A pierwszej klasy, posiadają certyfikat TSE. W celu oświetlenia wykorzystano okrągłe lampy lub plafony pierwszej klasy z certyfikatem TSE. Instalacja zewnętrzna oraz przekaźnik upływowy centralnoblokujący zapewniany jest przez kupującego Technologii składanych i modułowych konstrukcji.
Produkty powiązane