Darmowa dostawa
kabin modułowych karmod
infolinia -
Analiza porównawcza kabin modułowych i kiosków blaszanych

Analiza porównawcza kabin modułowych i kiosków blaszanych

Firma Oktobiz jest ekskluzywnym przedstawicielem kompleksu produkcyjnego Karmod, który specjalizuje się w wykonaniu kabin modułowych oraz mobilnych konstrukcji. Na dzień dzisiejszy, dzięki nowym projektom i technologiom budowlanym, firma Karmod zajmuje się opracowaniem i wdrożeniem łatwych w montażu, oszczędnych i nowoczesnych konstrukcji na bazie materiałów kompozytowych z plastiku zbrojonego włóknem szklanym.

Plastik zbrojony włóknem szklanym lub też GRP – Glassfiber Reinforced Plastic – to kompozyt, składający się minimum z dwóch różnych materiałów. Zalety każdego z nich w połączeniu dają wzmocniony efekt. Substancje wiążące i wzmacniające zwykle stosowane są jednocześnie w celu tworzenia kombinacji ich właściwości fizycznych, które posiadają. Nie tworzą one związków molekularnych, ale łączą się poprzez swoje warstwy zewnętrzne, tworząc kompozyt. Technologia GRP w budynkach modułowych Karmod bierze swój początek w budowie maszyn lotniczych i przemyśle wojskowym, gdzie zawsze istniało zapotrzebowanie na lekkie i szczególnie wytrzymałe materiały. 

Kabiny modułowe Karmod z plastiku zbrojonego włóknem szklanym (GRP), wyprodukowane z użyciem metody odlewania odśrodkowego, składają się z połączenia żywicy epoksydowej, włókna szklanego i materiałów wzmacniających. Ścianki kiosków handlowych posiadają standardową strukturę, co zapewnia potrzebne zastosowanie specyficznych cech każdego konkretnego materiału w kompozycie.

Analiza porównawcza
kabin modułowych i kiosków blaszanych

Gdzie można stosować kabiny modułowe?

Biuro informacyjne
Bufety
Kioski z gazetami
Kioski
Budka ochrony
Punkty kontrolno-przejściowe
Sklepy z pamiątkami
Poczekalnie
Kiosk handlowy
Kioski z kwiatami
Biura mobilne
Pomieszczenia mieszkalne
Kasy
Dyspozytornie taksówek
Pawilony

Related Posts