Darmowa dostawa
kabin modułowych karmod
infolinia -

Kontener biurowy 270x510

Kontener biurowy 270x510

Kontener biurowy 270x510

 • Producent: Karmod
 • Kod produktu: 270x510
 • Dostępność: Brak w magazynie

Dostępne opcje

Kontenery handlowe zaliczane są do kategorii szybko wznoszonych budynków. Ich podstawowym budulcem są plastikowe panele zbrojone włóknem szklanym, zwane też GRP (Glassfiber Reinforced Plastic), które montowane są w jednolitą prostokątną konstrukcję. Producent kontenerów gwarantuje, że kontenery modułowe wyróżniają się wysoką funkcjonalnością oraz mają szerokie zastosowanie jako kontenery handlowe i kontenery gastronomiczne.

Kontenery modułowe mogą też pełnić inne funkcje:

 • kontenery stróżówki, stawiane na placach budowy, obok przedsiębiorstw produkcyjnych itd.;
 • pawilony handlowe;
 • pawilony biurowe;
 • kontenery socjalne;
 • domki działkowe;
 • magazyny wojskowe;
 • przenośne lub stacjonarne pomieszczenia magazynowe;
 • kuchnie przenośne i/lub punkty żywieniowe.

Wyposażenie oraz materiały wykończeniowe

Na życzenie zamawiającego budynki modułowe mogą być wyposażone w sprzęt niezbędny do zapewnienia komfortu. W rezultacie klient otrzymuje produkt w pełni dostosowany do użytkowania o każdej porze roku, bez względu na temperaturę panującą na zewnątrz. Cena na kontener handlowy zależy od różnorodności wyposażenia jego wnętrza.

Na życzenie klienta okna mogą zostać wyposażone w rolety lub żaluzje; zamówić można również klimatyzację, monitoring, grzejnik, toaletę przenośną, wyciąg kuchenny itd.

Wewnętrzne wykończenie kontenera gastronomicznego nie jest konieczne, dzięki czemu cena na kontener gastronomiczny nie będzie wzrastać. 

Na stronie internetowej firmy Oktobiz możesz kupić  kontener gastronomiczny lub pawilon biurowy i zacząć rozwijać swój nowy lub już istniejący biznes. Dzięki oryginalnemu designowi zawsze będziesz się wyróżniać na tle konkurencji.

Nasza firma produkuje również budki parkingowe, budki wartownicze, pawilon handlowy, kontenery biurowe i socjalne. Oferujemy kabiny modułowe o różnych wymiarach spełniające najbardziej rygorystyczne wymagania odnośnie do komfortu. Konkurencyjna cena na kontener handlowy, szczegółowa konsultacja i pomoc w wyborze, dostawa kontenerów modułowych do zamawiającego. Zadzwoń i zamów potrzebną konstrukcję już teraz!

Dane techniczne
MATERIAL Nasze kabiny produkowane są z plastiku wzmacnianego włóknem szklanym, przewidują one obciążenie: śniegu: 80 kg/m2, wiatru: 80 km/h; odporność na wstrząsy sejsmiczne: 1 stopień (najwyższy).
PODSTAWA Podstawa kabiny posiada stalową konstrukcję o szczególnym kształcie, składa się z jednolitych profili nośnych ze stali nierdzewnej. Powierzchnia, na której będzie stawiany kontener, powinna zostać wymierzona poziomnicą. Pokrycie podstawy: ogniotrwała, bezzapachowa płyta cementowowłóknowa o grubości 16 mm, pokryta linoleum z PVC o grubości 2,5 mm.
PANELE ZEWNĘTRZNE Rodzaj formowania: Konstrukcja stalowa o szczególnym kształcie jest prasowana w formach z poliestrem i suszona w temperaturze 50 stopni według unikalnej technologii suszenia w suszarkach taśmowych, dzięki której gaz zawarty w plastiku z domieszką włókna szklanego i żelkocie ulatnia się i jest wydalany. Technologia produkcji kabin: Na warstwę plastiku wzmacnianego włóknem szklanym nakładane są jednocześnie z obu stron warstwy żywicy epoksydowej żelkotu, następnie poddawany jest on suszeniu w temperaturze 50 stopni, podczas którego następuje wydalenie gazów. Panele posiadają kształt specjalnie zapojektowany dla konstrukcji modułowych. Panele łączone są śrubami, montowane, a następnie łączenia pokrywane są antybakteryjnym neutralnym silikonem, co zapewnia ochronę przed wilgocią, śniegiem, owadami i bakteriami. Dzięki temu nie musimy martwić się o kwestie higieny czy zużycie paneli. Izolacja paneli ściennych: za pomocą wtryskiwaczy włoskiej produkcji pod wysokim ciśnieniem 140 atmosfer do paneli wprowadzana jest warstwa poliuretanu o gęstości 42 i grubości 35 mm.
PANELE WEWNĘTRZNE Panele o szczególnej formie z plastiku wzmacnianego włóknem szklanym z warstwą gęstego poliuretanu. Pokrycie wewnętrzne: na bazę z plastiku wzmacnianego włóknem szklanym nakładana jest warstwa izoftalowego akrylowego żelkotu o białym fluorescencyjnym kolorze. Dzięki temu otrzymujemy panel kompozytowy. Izolacja: dzięki wtryskowi pod wysokim ciśnieniem 35-milimitrowej warstwy poliuretanu nowego pokolenia o gęstości 42 zapewniania jest wysoka izolacja cieplna i dźwiękowa.
CECHY OGÓLNE PANELI Wewnętrzne i zewnętrzne pokrycie paneli, z których zbudowane są kabiny, to wartswa żelkotu białego koloru (fluorescencyjnego), który jest odporny zarówno na promieniowanie promieni słonecznych w temperaturze 60 stopni, jak i 50-stopniowe mrozy. Wymiary produktu mogą się wahać w granicach 3%, co uwarunkowane jest przez materiał wykonania kabin. Panele wewnętrzne i zewnętrzne nie boją się trudnych warunków klimatycznych i korozji. Łatwo się je myje, nie rdzewieją i nie gniją.
DACH Panel typu sandwich, składający się z dwóch warstw plastiku wzmacnianego włóknem szklanym rozdzielonych warstwą poliuretanową. Panele dachowe łączone są z panelami ściennymi specjalnymi śrubami, złączenia wypełniane są silikonem antybakteryjnym, który chroni przed śniegiem, kurzem i bakteriami, co zapewnia higienę i schludność. Izolacja dachowa: warstwa poliuretanu o gęstości 42 wtryskiwanego do panelu pod wysokim ciśnieniem. Pokrycie wewnętrzne: wykorzystuje się specjalny izoftalowy akrylowy żelkot na bazie poliestru o białym kolorze (fluorescencyjnym), który jest odporny na szkodliwe działanie środowiska zewnętrznego i promieniowanie ultrafioletowe. Pokrycie zewnętrzne: wykorzystuje się specjalny izoftalowy akrylowy żelkot poliestrowy w białym kolorze (fluorescencyjnym), który jest odporny na szkodliwe działanie środowiska zewnętrznego i promieniowanie ultrafioletowe.
DRZWI Drzwi PVC w białym kolorze na 4 zawiasach. Drzwi zamykane są na zasuwkę, wymiary: 71,5 x 184,5. W górnej części drzwi wbudowana została szybka o grubości 4 mm. Dolna część wykonana jest z listw PVC.
OKNA Aluminiowe systemy okienne pomalowane białą farbą elektrostatyczną. Profile okienne w kolorowych kabinach są domyślnie białego koloru. Szkło: wykorzystywane są hartowane szyby samochodowe o grubości 4 mm, które są bezpieczne w przypadku ich rozbicia.
INSTALACJA ELEKTRYCZNA (ZEBRANA W WEWNĘTRZNEJ LISTWIE KĄTOWEJ) Kable instalacji elektrycznej schowane są pod wewnętrzną listwą kątową. Przekrój kabla wynosi 3x2,5 pierwsza klasa, certfikat TSE. Wmontowany włącznik elektryczny i uziemione gniazdka 2000 W, 200 V. Wmontowano również gniazdko do ładowania telefonu oraz bezpieczniki na 16A pierwszej klasy, posiadają certyfikat TSE. W celu oświetlenia wykorzystano okrągłe lampy lub plafony pierwszej klasy z certyfikatem TSE. Instalacja zewnętrzna oraz przekaźnik upływowy centralnoblokujący zapewniany jest przez kupującego Technologii składanych i modułowych konstrukcji.
Produkty powiązane