Darmowa dostawa
kabin modułowych karmod
infolinia -

Kontener biurowy 270x750

Kontener biurowy 270x750

Kontener biurowy 270x750

 • Producent: Karmod
 • Kod produktu: 270x750
 • Dostępność: Brak w magazynie

Dostępne opcje

Kontenery modułowe – to praktyczne, szybko wznoszone konstrukcje, które znalazły swoje szerokie zastosowanie jako tymczasowe pomieszczenia mieszkalne dla pracowników, biura przenośne, punkty ochrony i warsztaty. Szybki montaż bez fundamentów jakiegokolwiek typu pozwala nie tylko zaoszczędzić czas, ale też pieniądze – przecież nawet kontener modułowy o dużych gabarytach będzie tańszy niż jego analog wykonany z klasycznych materiałów. Niezawodnym atutem takich konstrukcji jest przyjazność dla środowiska oraz wytrzymałość!

Rodzaje kontenerów modułowych

Nowoczesne modułowe kontenery możemy nazwać pełnowartościowymi minidomami, pozwalają one przecież na stworzenie wszystkich niezbędnych warunków dla komfortowego życia – miejsca do spania, strefa obiadowa, łazienka. Ocieplone specjalnym materiałem i posiadające atrakcyjny wygląd budynki mogą zamienić na pewien czas domek działkowy, na przykład dopóki główny obiekt jest na etapie budowy; może służyć jako pawilon handlowy, pawilon gastronomiczny, kontenery biurowe, stróżówki portiernie, siedzibę ekipy budowlanej lub punktu kontrolno-przejściowego.

Firma Oktobiz oferuje kilka rodzajów kontenerów modułowych w celu wzniesienia budynków o konkretnym przeznaczeniu:

 • codziennego użytku;
 • handlowe;
 • magazynowe;
 • budowlane;
 • sanitarne;
 • biurowe.

Wymiary kontenerów modułowych zależą od gabarytów oddzielnych modułów. Wszystkie te konstrukcje nie wymagają dodatkowego wykończenia, ponieważ wykonywane jest ono podczas procesu produkcyjnego. Zamawiając kontenery modułowe, klient sam decyduje, jak będą one wyglądać. Możesz kupić jeden z modeli, zaprezentowanych na fotografiach w naszym katalogu, lub powierzyć naszym specjalistom wykonanie bloku kontenerowego z cechami indywidualnymi.

Cechy szczególne i zalety konstrukcji

Kontenery modułowe, cena zależy od gabarytów i wyposażenia wewnętrznego. Nasze kontenery to uniwersalne rozwiązanie na wszystkie sytuacje życiowe, które wyróżnia się przemyślanym rozplanowaniem, umiarkowaną ceną, różnorodną gamą kolorystyczną, wymiarami i designem.

Zalety konstrukcji modułowych od firmy Oktobiz

 • niezawodność;
 • łatwość montażu;
 • mobilność;
 • bezpieczeństwo przeciwpożarowe;
 • ekologiczność;
 • atrakcyjny wygląd zewnętrzny;
 • racjonalne rozplanowanie, pozwalające na umieszczenie na niewielkiej powierzchni wszystkiego, co niezbędne;
 • możliwość podłączenia wszystkich niezbędnych instalacji.
Dane techniczne
MATERIAL Nasze kabiny produkowane są z plastiku wzmacnianego włóknem szklanym, przewidują one obciążenie: śniegu: 80 kg/m2, wiatru: 80 km/h; odporność na wstrząsy sejsmiczne: 1 stopień (najwyższy).
PODSTAWA Podstawa kabiny posiada stalową konstrukcję o szczególnym kształcie, składa się z jednolitych profili nośnych ze stali nierdzewnej. Powierzchnia, na której będzie stawiany kontener, powinna zostać wymierzona poziomnicą. Pokrycie podstawy: ogniotrwała, bezzapachowa płyta cementowowłóknowa o grubości 16 mm, pokryta linoleum z PVC o grubości 2,5 mm.
PANELE ZEWNĘTRZNE Rodzaj formowania: Konstrukcja stalowa o szczególnym kształcie jest prasowana w formach z poliestrem i suszona w temperaturze 50 stopni według unikalnej technologii suszenia w suszarkach taśmowych, dzięki której gaz zawarty w plastiku z domieszką włókna szklanego i żelkocie ulatnia się i jest wydalany. Technologia produkcji kabin: Na warstwę plastiku wzmacnianego włóknem szklanym nakładane są jednocześnie z obu stron warstwy żywicy epoksydowej żelkotu, następnie poddawany jest on suszeniu w temperaturze 50 stopni, podczas którego następuje wydalenie gazów. Panele posiadają kształt specjalnie zapojektowany dla konstrukcji modułowych. Panele łączone są śrubami, montowane, a następnie łączenia pokrywane są antybakteryjnym neutralnym silikonem, co zapewnia ochronę przed wilgocią, śniegiem, owadami i bakteriami. Dzięki temu nie musimy martwić się o kwestie higieny czy zużycie paneli. Izolacja paneli ściennych: za pomocą wtryskiwaczy włoskiej produkcji pod wysokim ciśnieniem 140 atmosfer do paneli wprowadzana jest warstwa poliuretanu o gęstości 42 i grubości 35 mm.
PANELE WEWNĘTRZNE Panele o szczególnej formie z plastiku wzmacnianego włóknem szklanym z warstwą gęstego poliuretanu. Pokrycie wewnętrzne: na bazę z plastiku wzmacnianego włóknem szklanym nakładana jest warstwa izoftalowego akrylowego żelkotu o białym fluorescencyjnym kolorze. Dzięki temu otrzymujemy panel kompozytowy. Izolacja: dzięki wtryskowi pod wysokim ciśnieniem 35-milimitrowej warstwy poliuretanu nowego pokolenia o gęstości 42 zapewniania jest wysoka izolacja cieplna i dźwiękowa.
CECHY OGÓLNE PANELI Wewnętrzne i zewnętrzne pokrycie paneli, z których zbudowane są kabiny, to wartswa żelkotu białego koloru (fluorescencyjnego), który jest odporny zarówno na promieniowanie promieni słonecznych w temperaturze 60 stopni, jak i 50-stopniowe mrozy. Wymiary produktu mogą się wahać w granicach 3%, co uwarunkowane jest przez materiał wykonania kabin. Panele wewnętrzne i zewnętrzne nie boją się trudnych warunków klimatycznych i korozji. Łatwo się je myje, nie rdzewieją i nie gniją.
DACH Panel typu sandwich, składający się z dwóch warstw plastiku wzmacnianego włóknem szklanym rozdzielonych warstwą poliuretanową. Panele dachowe łączone są z panelami ściennymi specjalnymi śrubami, złączenia wypełniane są silikonem antybakteryjnym, który chroni przed śniegiem, kurzem i bakteriami, co zapewnia higienę i schludność. Izolacja dachowa: warstwa poliuretanu o gęstości 42 wtryskiwanego do panelu pod wysokim ciśnieniem. Pokrycie wewnętrzne: wykorzystuje się specjalny izoftalowy akrylowy żelkot na bazie poliestru o białym kolorze (fluorescencyjnym), który jest odporny na szkodliwe działanie środowiska zewnętrznego i promieniowanie ultrafioletowe. Pokrycie zewnętrzne: wykorzystuje się specjalny izoftalowy akrylowy żelkot poliestrowy w białym kolorze (fluorescencyjnym), który jest odporny na szkodliwe działanie środowiska zewnętrznego i promieniowanie ultrafioletowe.
DRZWI Drzwi PVC w białym kolorze na 4 zawiasach. Drzwi zamykane są na zasuwkę, wymiary: 71,5 x 184,5. W górnej części drzwi wbudowana została szybka o grubości 4 mm. Dolna część wykonana jest z listw PVC.
OKNA Aluminiowe systemy okienne pomalowane białą farbą elektrostatyczną. Profile okienne w kolorowych kabinach są domyślnie białego koloru. Szkło: wykorzystywane są hartowane szyby samochodowe o grubości 4 mm, które są bezpieczne w przypadku ich rozbicia.
INSTALACJA ELEKTRYCZNA (ZEBRANA W WEWNĘTRZNEJ LISTWIE KĄTOWEJ) Kable instalacji elektrycznej schowane są pod wewnętrzną listwą kątową. Przekrój kabla wynosi 3x2,5 pierwsza klasa, certfikat TSE. Wmontowany włącznik elektryczny i uziemione gniazdka 2000 W, 200 V. Wmontowano również gniazdko do ładowania telefonu oraz bezpieczniki na 16A pierwszej klasy, posiadają certyfikat TSE. W celu oświetlenia wykorzystano okrągłe lampy lub plafony pierwszej klasy z certyfikatem TSE. Instalacja zewnętrzna oraz przekaźnik upływowy centralnoblokujący zapewniany jest przez kupującego Technologii składanych i modułowych konstrukcji.
Produkty powiązane