Darmowa dostawa
kabin modułowych karmod
infolinia -
Toaleta przenośna cena

Toaleta przenośna cena

Przed zakupem nowej kabiny toalety przenośnej, ważne jest określić dla siebie jakie funkcje ów produkt będzie spełniał. Od tego będzie zależało tak ważne pytanie jak toaleta przenośna cena. Na przykład na działce wystarczy zwykłej kabiny drewnianej, a dla parku miejskiego lub skweru najlepszym rozwiązaniem będzie konstrukcja zabezpieczona przed wandalizmem i wykonana z metalu lub plastiku.

Jeśli mają Państwo zamiar korzystać z ubikacji przenośnej nie tylko w okresie letnim, lecz także zimą, najbardziej trafnym wyborem będzie toaleta przenośna wykonana z płyt warstwowych, które tworzą efekt termosu: kumulują ciepło zimą, a latem zachowują chłód. Początkowo toalety przenośne były projektowane jako obiekty samowystarczalne, nie potrzebujące podłączania do kanalizacji ani wody. W takich kabinach umieszczany jest zbiornik o dużej pojemności (200-300 l.), jeśli jednak na działce jest szambo, instalacja wewnętrznego zbiornika jest zbędna. Toaleta dla działki z szambem jest konstruowany jest nieco inaczej, a mianowicie, w dnie wycinany jest otwór, na który następnie instalowany jest sedes. Wszystkie wymienione modyfikacja są możliwe jedynie przy zamówieniu konstrukcji bezpośrednio u producenta, takie jak, na przykład, Oktobiz.

Na stronie internetowej oktobiz.pl toalety przenośne cena jest nieco niższa niż w sklepie. Dodatkowo znalezienie producenta na przestworzach internetu jest prostsze.

Zewnętrzna kabina toaletowa to cztery ściany o wysokości nieco ponad dwa metry, wytrzymałym plastikowym lub drewnianym dnem wysłanym linoleum, a także z dachu, przepuszczającego światło. W środku kabinki może znajdować się zbiornik, sedes lub ubikacja kucana. Jako dodatek zainstalowane w toalecie mogą być: umywalka, haczyki do okrycia wierzchniego, torebek, uchwyt do papieru toaletowego, wyciąg, zamek wpuszczany lub pętle do zamka zewnętrznego, dozownik do mydła, rozdzielnica elektryczna do możliwości podłączenia ogrzewania lub oświetlenia.

Instalacja zewnętrznej kabiny toalety nie przysporzy Państwu żadnych kłopotów, dla rozładunku wystarczy praca dwóch trzech osób, którzy umieszczą produkt na równej powierzchni, napełnią zbiornik lub szambo specjalistycznym płynem i już, toaleta jest gotowa do użytku!

Zakup toalety przenośnej to najlepsze rozwiązanie. Zrób swoje życie oraz życie bliskich bardziej wygodnym!

Related Posts