Darmowa dostawa
kabin modułowych karmod
infolinia -
Toalety przenośne Poznań: innowacje, pomagające oszczędzać

Toalety przenośne Poznań: innowacje, pomagające oszczędzać

Wpisując takie wyrazy jak „toalety przenośne Poznań” w dowolnej wyszukiwarce, możesz zobaczyć listę firm, które zajmują się sprzedażą WC przenośnych w Poznaniu. Zamówić ową produkcję można także na naszej stronie. Po nabyciu i instalacji ważne jest utrzymywanie kabiny w czystości.

Jeśli mowa o toaletach publicznych, znajdujących się, na przykład w restauracjach, centrum handlowym lub na dworcach kolejowych, to wykorzystanie środków higienicznych w tak dużych ilościach staje się z czasem poważnym problemem. To, iż jednej rolki papieru toaletowego nie starcza nawet na dobę, jest uciążliwe nie tyle finansowo (przecież środki nie kosztują kroci), co powoduje częste zatory w toalecie, ciągły brud w kabinkach, co z kolei prowadzi do zwiększenia warunków antysanitarnych oraz rozpowszechnienia przykrego zapachu.

Jeśli zatory są spowodowane tym, że odwiedzający rzucają papier toaletowy do ubikacji w dużych ilościach, zainstalowany system automatyczny może prędzej czy później położyć kres owej sytuacji. Dziś w rozwiniętych krajach nikogo dziwi dozownik papieru toaletowego: wystarczy machnąć ręką przed urządzeniem i natychmiast wysunie się wystarczającą dla jednorazowego użycia ilość papieru. Co ważne, przy wykorzystaniu dozownika, użytkownik dotyka wyłącznie tego papieru, który użyje sam, i nie rusza pozostałej części rolki ani samego urządzenia. Takie rozwiązanie eliminuje przenoszenie bakterii pomiędzy użytkownikami toalety.

Podobnie działa również dozownik z jednorazowymi nakładkami na sedes. Niestety, te wyroby mają zbyt dużo minusów. Po pierwsze, jednorazowe nakładki nie można spłukiwać, o czym większość użytkowników zapomina, co z kolei powoduje zatory. Po drugie, jeśli działać według instrukcji i każda nakładkę wyrzucać do specjalistycznego pojemnika, bez regularnego czyszczenia, kosz wkrótce stanie się źródłem przykrych zapachów. I na końcu, warto wspomnieć, iż ręczne zakładanie i następnie usuwanie nakładek wiąże się z dotykiem deski klozetowej, która pełna jest wszelkich bakterii.

Czy toalety przenośne Poznań mogą być wyposażone w alternatywne produkty do papierowych nakładek na sedes? Owszem, mogą posiadać higieniczne, automatyczne siedzenia do sedesów, działające na zasadzie dozowników. W momencie, gdy czujnik wychwytuje ruch, automat wymienia foliową nakładkę, przylegająca do krawędzi deski klozetowej. Wykorzystana folia jest cięta i utylizowana prosto w środku sedesu, a powłoka antybakteryjna blokuje rozwój zarazków, „odpowiedzialnych” za przykre zapachy. Ręce użytkowników również pozostają czyste, gdyż urządzenie wszystko wykonuje samo, bez pomocy ludzi.

Related Posts