Darmowa dostawa
kabin modułowych karmod
infolinia -

Toaleta przenośna TOYPEK K - pusta kabina toaletowa

Toaleta przenośna TOYPEK K - pusta kabina toaletowa

Toaleta przenośna TOYPEK K - pusta kabina toaletowa

  • Kod produktu: TOYPEK K
  • Dostępność: W magazynie
  • 1 845,00zł

  • Netto: 1 500,00zł

Dostępne opcje

Koszt wysyłki - 300 PLN brutto.

Kabina toaletowa Toypek K jest pustą kabiną i może być używana jako magazynek na działce albo przebieralnia na plażach.

Toaleta przenośna TOYPEK z wyposażeniem idealnie nadaje się do wykorzystywania na placach budowy, w trakcie remontu dróg, na parkingach oraz w dużych osiedlach mieszkaniowych, obok targowisk, na plaży, kempingu, przy placówkach sportowy pod czas imprez, na koncertach plenerowych, festynach itd.

Toalety grupy Z wyróżniają się autonomicznością oraz obecnością plastikowego zbiornika połączonego z sedesem. Zbiornik toalet modeli Z jest wyprodukowany ze specjalistycznego surowca sztucznego z gładką powierzchnią, który zapobiega tworzeniu osadów oraz ułatwia oczyszczanie, a odpowiedni stopień żebrowania dodaje zbiornikowi niezbędnej sztywności.

Kabiny toaletowe z grupy M wyróżniają się dodatkową instalacją ceramicznych wyrobów sanitarnych (umywalka, sedes, pisuar), podłączeniem całej konstrukcji do systemu kanalizacyjnego oraz wodociągu. Części ceramiczne można bez trudu wymyć, co znacznie wpływa na podtrzymywanie toalety w czystości, a z kolei system wodociągowy jest wyposażony w zawór do sedesu. We wszystkich kabinach toaletowych drzwi są zamykane hermetycznie i od środka znajdują się zawory ze wskaźnikami „wolny-zajęty”.

Elementy kabiny TOYPEK, wykonane z materiałów sztucznych są wytrzymałe na wpływ temperatury niskiej i wysokiej, są także trwale i jednocześnie odporne na uderzenia, stłuczenia, pęknięcia, na promieniowanie UV, jak również na działanie agresywnych chemikaliów.

Dolna podstawa kabiny wykonana jest z impregnowanego drewna oraz płyty odpornej na wilgoć. Owo połączenie zapewnia wytrzymałość i stabilność konstrukcji.

Drzwi kabiny toaletowej i jej szalunki wzmocnione są profilami aluminiowymi, lekkie i trwale.

Niepowtarzalne połączenie elementów zapewnia trwałość całej konstrukcji, bez potrzeby stosowania dodatkowych elementów wzmacniających.

Wszystkie elementy łączące wykonane są z aluminium, stali nierdzewnej lub zabezpieczone są powlekaną warstwą zapobiegającą korozjom.

Specjalnie opracowane otwory wentylacyjne, znajdujące się powyżej linii widoczności, zapewniają odpowiednią wentylację i komfort. Efektywny system usuwania gazów ze zbiornika poprzez wyciągową rurę. 

Dane techniczne
Wskaźnik WOLNE/ZAJĘTE tak
Wieszak tak
Waga 62 kg
Wysokość 2250 mm
Szerokość 1000 mm
Głębokość 1000 mm
Produkty powiązane