Darmowa dostawa
kabin modułowych karmod
infolinia -

Toaleta przenośna TOYPEK MSU z umywalką

Toaleta przenośna TOYPEK MSU z umywalką

Toaleta przenośna TOYPEK MSU z umywalką

  • Kod produktu: TOYPEK MSU
  • Dostępność: Brak w magazynie

Dostępne opcje

Dozownik na mydło w płynie - GRATIS

Koszt wysyłki - 300 PLN brutto.

Do konstrukcji Toypek MSU wraz z ceramiczną toaletą dodano umywalkę. Możliwe jest podłączenie systemu kanalizacyjnego oraz wodociągu.

Toaleta przenośna TOYPEK idealnie nadaje się do wykorzystywania na placach budowy, w trakcie remontu dróg, na parkingach oraz w dużych osiedlach mieszkaniowych, obok targowisk, na plaży, kempingu, przy placówkach sportowy pod czas imprez, na koncertach plenerowych, festynach itd.

Toalety grupy Z wyróżniają się autonomicznością oraz obecnością plastikowego zbiornika połączonego z sedesem. Zbiornik toalet modeli Z jest wyprodukowany ze specjalistycznego surowca sztucznego z gładką powierzchnią, który zapobiega tworzeniu osadów oraz ułatwia oczyszczanie, a odpowiedni stopień żebrowania dodaje zbiornikowi niezbędnej sztywności.

Kabiny toaletowe z grupy M wyróżniają się dodatkową instalacją ceramicznych wyrobów sanitarnych (umywalka, sedes, pisuar), podłączeniem całej konstrukcji do systemu kanalizacyjnego oraz wodociągu. Części ceramiczne można bez trudu wymyć, co znacznie wpływa na podtrzymywanie toalety w czystości, a z kolei system wodociągowy jest wyposażony w zawór do sedesu. We wszystkich kabinach toaletowych drzwi są zamykane hermetycznie i od środka znajdują się zawory ze wskaźnikami „wolny-zajęty”.

Elementy kabiny TOYPEK, wykonane z materiałów sztucznych są wytrzymałe na wpływ temperatury niskiej i wysokiej, są także trwale i jednocześnie odporne na uderzenia, stłuczenia, pęknięcia, na promieniowanie UV, jak również na działanie agresywnych chemikaliów.

Dolna podstawa kabiny wykonana jest z impregnowanego drewna oraz płyty odpornej na wilgoć. Owo połączenie zapewnia wytrzymałość i stabilność konstrukcji.

Drzwi kabiny toaletowej i jej szalunki wzmocnione są profilami aluminiowymi, lekkie i trwale.

Niepowtarzalne połączenie elementów zapewnia trwałość całej konstrukcji, bez potrzeby stosowania dodatkowych elementów wzmacniających.

Wszystkie elementy łączące wykonane są z aluminium, stali nierdzewnej lub zabezpieczone są powlekaną warstwą zapobiegającą korozjom.

Specjalnie opracowane otwory wentylacyjne, znajdujące się powyżej linii widoczności, zapewniają odpowiednią wentylację i komfort. Efektywny system usuwania gazów ze zbiornika poprzez wyciągową rurę. 

Dane techniczne
Pisuar brak
Podłączenie do szamba lub kanalizacji tak (Ø110 mm, przyłącze bieżącej wody G¾")
Umywalka tak
Sedes ceramiczny
Uchwyt na papier toaletowy 1 rolka
Wskaźnik WOLNE/ZAJĘTE tak
Wieszak tak
Waga 103 kg
Wysokość 2250 mm
Szerokość 1000 mm
Głębokość 1000 mm
Produkty powiązane