Darmowa dostawa
kabin modułowych karmod
infolinia -

Toaleta przenośna TOYPEK ZPU - pisuar i umywalka

Toaleta przenośna TOYPEK ZPU - pisuar i umywalka

Toaleta przenośna TOYPEK ZPU - pisuar i umywalka

  • Kod produktu: TOYPEK ZPU
  • Dostępność: W magazynie
  • 2 460,00zł

  • Netto: 2 000,00zł

Dostępne opcje

Koszt wysyłki - 300 PLN brutto.

Do kabiny Toypek ZPU umieszczono plastikowy zbiornik z pokrywą toaletową, pisuar, umywalkę, oraz uchwyt do papieru toaletowego.

Toaleta przenośna TOYPEK idealnie nadaje się do wykorzystywania na placach budowy, w trakcie remontu dróg, na parkingach oraz w dużych osiedlach mieszkaniowych, obok targowisk, na plaży, kempingu, przy placówkach sportowy pod czas imprez, na koncertach plenerowych, festynach itd.

Toalety grupy Z wyróżniają się autonomicznością oraz obecnością plastikowego zbiornika połączonego z sedesem. Zbiornik toalet modeli Z jest wyprodukowany ze specjalistycznego surowca sztucznego z gładką powierzchnią, który zapobiega tworzeniu osadów oraz ułatwia oczyszczanie, a odpowiedni stopień żebrowania dodaje zbiornikowi niezbędnej sztywności.

Kabiny toaletowe z grupy M wyróżniają się dodatkową instalacją ceramicznych wyrobów sanitarnych (umywalka, sedes, pisuar), podłączeniem całej konstrukcji do systemu kanalizacyjnego oraz wodociągu. Części ceramiczne można bez trudu wymyć, co znacznie wpływa na podtrzymywanie toalety w czystości, a z kolei system wodociągowy jest wyposażony w zawór do sedesu. We wszystkich kabinach toaletowych drzwi są zamykane hermetycznie i od środka znajdują się zawory ze wskaźnikami „wolny-zajęty”.

Elementy kabiny TOYPEK, wykonane z materiałów sztucznych są wytrzymałe na wpływ temperatury niskiej i wysokiej, są także trwale i jednocześnie odporne na uderzenia, stłuczenia, pęknięcia, na promieniowanie UV, jak również na działanie agresywnych chemikaliów.

Dolna podstawa kabiny wykonana jest z impregnowanego drewna oraz płyty odpornej na wilgoć. Owo połączenie zapewnia wytrzymałość i stabilność konstrukcji.

Drzwi kabiny toaletowej i jej szalunki wzmocnione są profilami aluminiowymi, lekkie i trwale.

Niepowtarzalne połączenie elementów zapewnia trwałość całej konstrukcji, bez potrzeby stosowania dodatkowych elementów wzmacniających.

Wszystkie elementy łączące wykonane są z aluminium, stali nierdzewnej lub zabezpieczone są powlekaną warstwą zapobiegającą korozjom.

Specjalnie opracowane otwory wentylacyjne, znajdujące się powyżej linii widoczności, zapewniają odpowiednią wentylację i komfort. Efektywny system usuwania gazów ze zbiornika poprzez wyciągową rurę. 

Dane techniczne
Pojemność zbiornika na nieczystości 250 litrów
Pisuar tak
Podłączenie do centralnego zbiornika na nieczystości brak
Podłączenie do szamba lub kanalizacji brak
Umywalka tak
Sedes zbiornik i deska sedesowa
Uchwyt na papier toaletowy 2 rolki
Wskaźnik WOLNE/ZAJĘTE tak
Wieszak tak
Wysokość 2250 mm
Szerokość 1000 mm
Głębokość 1000 mm
Sposób opróżniania szambiarka
Produkty powiązane