Darmowa dostawa
toalet TOYPEK
infolinia -

Toyka WoCo MSU

Toyka WoCo MSU

Toyka WoCo MSU

  • Producent: Toyka
  • Kod produktu: Toyka WoCo MSU
  • Dostępność: 2-3 dni

Do konstrukcji Toyka WoCo MSU wraz z ceramiczną toaletą dodano ceramiczną umywalkę i elektryczny podgrzewacz wody o mocy 3, 7 kW; Napięcie nominalne [V] 1 / N. PE ~ 230 V, 50 Hz; Prąd nominalny [A] 16; Wylot wody jest mierzony w litrach/ minutę przy temp. 15 stopni, pod ciśnieniem 200 000 Pa; do 40º - 1,9 (45 ° - 1,7); Q ≤ 1300 ohm cm 15 ° C. Możliwe jest podłączenie systemu kanalizacyjnego oraz wodociągu.

Toaleta przenośna WoCo® idealnie nadaje się do wykorzystywania na placach budowy, w trakcie remontu dróg, na parkingach oraz w dużych osiedlach mieszkaniowych, obok targowisk, na plaży, kempingu, przy placówkach sportowy pod czas imprez, na koncertach plenerowych, festynach itd.

Toalety grupy Z wyróżniają się autonomicznością oraz obecnością plastikowego zbiornika połączonego z sedesem. Zbiornik toalet modeli Z jest wyprodukowany ze specjalistycznego surowca sztucznego z gładką powierzchnią, który zapobiega tworzeniu osadów oraz ułatwia oczyszczanie, a odpowiedni stopień żebrowania dodaje zbiornikowi niezbędnej sztywności.

Kabiny toaletowe z grupy M wyróżniają się dodatkową instalacją ceramicznych wyrobów sanitarnych (umywalka, sedes, pisuar), podłączeniem całej konstrukcji do systemu kanalizacyjnego oraz wodociągu. Części ceramiczne można bez trudu wymyć, co znacznie wpływa na podtrzymywanie toalety w czystości, a z kolei system wodociągowy jest wyposażony w zawór do sedesu. We wszystkich kabinach toaletowych drzwi są zamykane hermetycznie i od środka znajdują się zawory ze wskaźnikami „wolny-zajęty”.

Elementy kabiny Toyka Woco, wykonane z materiałów sztucznych są wytrzymałe na wpływ temperatury niskiej i wysokiej, są także trwale i jednocześnie odporne na uderzenia, stłuczenia, pęknięcia, na promieniowanie UV, jak również na działanie agresywnych chemikaliów.

Dolna podstawa kabiny wykonana jest z impregnowanego drewna oraz płyty odpornej na wilgoć. Owo połączenie zapewnia wytrzymałość i stabilność konstrukcji.

Drzwi kabiny toaletowej i jej szalunki wzmocnione są profilami aluminiowymi, lekkie i trwale.

Niepowtarzalne połączenie elementów zapewnia trwałość całej konstrukcji, bez potrzeby stosowania dodatkowych elementów wzmacniających.

Wszystkie elementy łączące wykonane są z aluminium, stali nierdzewnej lub zabezpieczone są powlekaną warstwą zapobiegającą korozjom.

Specjalnie opracowane otwory wentylacyjne, znajdujące się powyżej linii widoczności, zapewniają odpowiednią wentylację i komfort. Efektywny system usuwania gazów ze zbiornika poprzez wyciągową rurę. 

Dane techniczne
Pisuar brak
Podłączenie do centralnego zbiornika na nieczystości tak
Podłączenie do szamba lub kanalizacji tak
Umywalka ceramiczna
Sedes ceramiczny
Uchwyt na papier toaletowy tak
Wskaźnik WOLNE/ZAJĘTE tak
Wieszak tak
Kolor niebieski
Waga 95 kg
Wysokość 2400 mm
Szerokość 1200 mm
Głębokość 1200 mm
Sposób opróżniania szambo lub kanalizacja
Produkty powiązane