Darmowa dostawa
toalet TOYPEK
infolinia -

Toyka WoCo ZU

Toyka WoCo ZU

Toyka WoCo ZU

  • Producent: Toyka
  • Kod produktu: Toyka WoCo ZU
  • Dostępność: 2-3 dni

W modelu Toyka WoCo ZU zainstalowano zbiornik z pokrywą toaletową, uchwyt do papieru toaletowego, a także dodatkowo zamontowano wykonaną z tworzywa sztucznego HDPE umywalkę o wymiarach 350 × 260 mm i pojemności 10 l.

Toaleta przenośna WoCo® idealnie nadaje się do wykorzystywania na placach budowy, w trakcie remontu dróg, na parkingach oraz w dużych osiedlach mieszkaniowych, obok targowisk, na plaży, kempingu, przy placówkach sportowy pod czas imprez, na koncertach plenerowych, festynach itd.

Toalety grupy Z wyróżniają się autonomicznością oraz obecnością plastikowego zbiornika połączonego z sedesem. Zbiornik toalet modeli Z jest wyprodukowany ze specjalistycznego surowca sztucznego z gładką powierzchnią, który zapobiega tworzeniu osadów oraz ułatwia oczyszczanie, a odpowiedni stopień żebrowania dodaje zbiornikowi niezbędnej sztywności.

Kabiny toaletowe z grupy M wyróżniają się dodatkową instalacją ceramicznych wyrobów sanitarnych (umywalka, sedes, pisuar), podłączeniem całej konstrukcji do systemu kanalizacyjnego oraz wodociągu. Części ceramiczne można bez trudu wymyć, co znacznie wpływa na podtrzymywanie toalety w czystości, a z kolei system wodociągowy jest wyposażony w zawór do sedesu. We wszystkich kabinach toaletowych drzwi są zamykane hermetycznie i od środka znajdują się zawory ze wskaźnikami „wolny-zajęty”.

Elementy kabiny Toyka Woco, wykonane z materiałów sztucznych są wytrzymałe na wpływ temperatury niskiej i wysokiej, są także trwale i jednocześnie odporne na uderzenia, stłuczenia, pęknięcia, na promieniowanie UV, jak również na działanie agresywnych chemikaliów.

Dolna podstawa kabiny wykonana jest z impregnowanego drewna oraz płyty odpornej na wilgoć. Owo połączenie zapewnia wytrzymałość i stabilność konstrukcji.

Drzwi kabiny toaletowej i jej szalunki wzmocnione są profilami aluminiowymi, lekkie i trwale.

Niepowtarzalne połączenie elementów zapewnia trwałość całej konstrukcji, bez potrzeby stosowania dodatkowych elementów wzmacniających.

Wszystkie elementy łączące wykonane są z aluminium, stali nierdzewnej lub zabezpieczone są powlekaną warstwą zapobiegającą korozjom.

Specjalnie opracowane otwory wentylacyjne, znajdujące się powyżej linii widoczności, zapewniają odpowiednią wentylację i komfort. Efektywny system usuwania gazów ze zbiornika poprzez wyciągową rurę. 

Dane techniczne
Pojemność zbiornika na nieczystości 225 litrów
Pisuar brak
Podłączenie do szamba lub kanalizacji brak
Umywalka tworzywo HDPE
Sedes zbiornik i deska sedesowa
Uchwyt na papier toaletowy tak
Wskaźnik WOLNE/ZAJĘTE tak
Wieszak tak
Kolor niebieski
Waga 80 kg
Wysokość 2400 mm
Szerokość 1200 mm
Głębokość 1200 mm
Sposób opróżniania szambiarka
Produkty powiązane