Darmowa dostawa
kabin modułowych karmod
infolinia -

Zbiornik toalety kabinowej

Zbiornik toalety kabinowej

Zbiornik toalety kabinowej

  • Kod produktu: Zbiornik toalety kabinowej
  • Dostępność: W magazynie
  • 590,40zł

  • Netto: 480,00zł

Dostępne opcje

Wyposażenie dodatkowe

Deska sedesowa - 25 PLN netto, 30,75 PLN brutto

Zawór spustowy - 350 PLN netto, 430,50 PLN brutto

Koszt wysyłki - 97,56 PLN netto, 120 PLN brutto

Jeśli zdecydowaliście się Państwo nie wydawać pieniędzy na toaletę przenośną i wykonać ją samodzielnie, to i tak przyda się Państwu zbiornik toaletowy. Najbardziej pożądanym jest plastikowy.

Zbiorniki do toalet przenośnych wykonane są z wykorzystaniem formowania rotacyjnego ze szczególnie wytrzymałego polietylenu o niskiej gęstości. Połączenie danej technologii i wykorzystanego materiału pozwala na eksploatację tych zbiorników nawet w warunkach dalekiej północy. Zbiornik wytrzymuje duże obciążenie. Plastik, z którego wyprodukowano zbiornik, posiada wytrzymałe ścianki oraz jest bezpieczny pod względem higieny, odporny jest na wahania temperatur oraz działanie różnorakich, niezbędnych dla wysokiej jakości pracy toalety, bioaktywnych środków chemicznych.

Zbiornik na nieczystości umieszcza się w kabinie toalety ulicznej, na jego powierzchni ustawia się klapę sedesową – i jest gotowy do użytku.

W dzisiejszych czasach istnieje wiele rodzajów zbiorników do toalet przenośnych. 

Zbiornik toalety kabinowej wyposażony jest w klapę sedesową, na której można usiąść, co sprawia, że korzystanie z toalety jest bardziej komfortowe.

Dany zbiornik może być wykorzystywany w toaletach użytku publicznego, nie posiada zdejmowanych elementów oraz łatwo go umyć i utrzymać w czystości. Zbiornik ten jest monolitowy, co czyni go odpornym na wstrząsy i uszkodzenia.

Do wypompowania zapełnionego już zbiornika zamawiana jest specjalne urządzenie asenizacyjne. Po opróżnieniu zawartości, zbiornik jest dokładnie czyszczony, dezodorowany i dezynfekowany. Należy pamiętać, że asenizator jest niemałych rozmiarów, dlatego koniecznie należy przewidzieć wygodny dojazd do kabiny przed jej zainstalowaniem. Plastikowe zbiorniki do toalet przenośnych są higieniczne, ekologiczne i stosunkowo łatwe w obsłudze.

Dane techniczne
Pojemność zbiornika na nieczystości 250 litrów
Sedes + 20 PLN netto