Darmowa dostawa
kabin modułowych karmod
infolinia -

Porta Potti Excellence 15/21L

Porta Potti Excellence 15/21L

Porta Potti Excellence 15/21L

  • Producent: Thetford
  • Kod produktu: Porta Potti Excellence
  • Dostępność: W magazynie
  • 492,00zł

  • Netto: 400,00zł

DARMOWA DOSTAWA

Współczesna toaleta przenośna Thetford Porta Potti Excellence jest rezultatem wiedzy oraz doświadczenia firmy Thetford. Model zasłużenie nazywany jest jednym z najlepszych produktów na rynku przenośnych biotoalet. Idealnie nadaje się do dużej rodziny i może stać się doskonałym pomocnikiem w każdej sytuacji.

Porta Potti Excellence w porównaniu do poprzedniego modelu posiada bardziej dopracowaną formę oraz wysokość siedzenia (wysokość 45 cm), co znacznie zwiększa poziom komfortu pod czas korzystania z produktu. Odnowiona zwiększona powierzchnia miejsca dla siedzenia z szerokimi marginesami nadaje się dla osób w każdym wieku. Produkt zaopatrzony jest także w miejsce do przechowywania papieru toaletowego. Klapa jest otwierana dzięki zasadniczo nowemu urządzeniu. Wskaźnik napełnienia sygnalizuje nie tylko poziom napełnienia dolnego zbiornika, lecz także informuje, czy w zbiorniku górnym jest woda. Materiał, z którego urządzenie jest produkowane, stał się grubszy i bardziej wytrzymały na uderzenia, a więc waga toalety przenośnej wzrosła do 5.5 kg.

By korzystać z biotoalety nie jest niezbędne podłączania kanalizacji oraz wodociągu. Niewielkie wymiary pozwalają na łatwe transportowanie produktu oraz przechowywanie go na niewielkiej powierzchni Z punktu widzenia konstrukcji, toaleta przenośna składa się ze zbiornika spłukującego, połączonego z sedesem i klapą do toalety, które z kolei są połączone do zbiornika na odchody. Spłukiwanie wykonywane jest skoncentrowanym płynem dodanym do wody, Dzięki temu redukowane są nieprzyjemne zapachy, a w trakcie spłukiwania lepiej jest oczyszczana powierzchnia. Szczególnie wygodne jest korzystanie z Porta Potti Excellence na działkach, w domach poza miastem, w trakcie wyjazdów pod namiot itd.

Dane techniczne
Pojemność zbiornika na nieczystości 21 litr
Uchwyt na papier toaletowy tak
Kolor biały
Waga 5,5 kg
Wysokość 448 mm
Szerokość 388 mm
Głębokość 450 mm
Pojemność zbiornika na wodę 15 litrów
Pompka do spłukiwania wody tłoczkowa
Wskźnik zapełnienia zbiornika na nieczystości tak
Wskaźnik poziomu wody tak
Produkty powiązane