Darmowa dostawa
kabin modułowych karmod
infolinia -

Kiosk handlowy 215x390

Kiosk handlowy 215x390

Kiosk handlowy 215x390

  • Producent: Karmod
  • Kod produktu: 215x390
  • Dostępność: Brak w magazynie

Dostępne opcje

Modułowe kioski handlowe – nowoczesne i pożądane budowle

Mobilny uniwersalny budynek, który można postawić na przystanku autobusowym i zorganizować w nim, na przykład, sprzedaż zabawek dla dzieci lub słodyczy. Nie trzeba zamawiać projektu, kupować materiałów budowlanych, umawiać się z ekipami budowlanymi, wprowadzać do użytku. Kiosk handlowy firmy Oktobiz będzie ozdobą ulicy i placu w każdym mieście. Nowoczesny design, prostota obsługi i przystępne ceny sprawiają, że kupno naszego pawilonu handlowego jest możliwe zarówno dla początkujących przedsiębiorców, jak i biznesmenów rozwijających swój interes. Warto pomyśleć o ochronie majątku, zamówić i postawić budki parkingowe.

Pawilon modułowy – racjonalny początek biznesu

Decydując się na stworzenie przestrzeni handlowej, wielu biznesmenów postanawia kupić kiosk handlowy. Jaka jest tego przyczyna? Postawienie kiosków handlowych to wspaniała możliwość organizacji niedrogiego i racjonalnego małego biznesu.

Liczba ulicznych pawilonów handlowych i kiosków nieprzerwanie wzrasta, przecież poziom konsumpcji nie spada, a wymagania co do komfortu punktów handlowych rosną. Pawilon modułowy przyniesie zysk bez względu na wybór asortymentu (baterie, prasa, wyroby spożywcze) czy kierunku działalności – może to być nawet naprawa zegarków czy obuwia. To Ty musisz się postarać, aby ten zysk pojawił się jak najszybciej i zagwarantował jak największy zysk przy minimalnym poziomie nakładów finansowych i czasowych.

Szybkość postawienia pawilonów modułowych – to ich najważniejsza cecha charakterystyczna, przecież ich zaletą jest fakt, że nie wymagają betonowych fundamentów.

Zalety kiosków handlowych

To właśnie dzięki szybkości budowy oraz ich niezawodności klienci wybierają kioski handlowe naszej produkcji zamiast budynków stawianych tradycyjnym sposobem.

Jednakże szybkość wykonania modułowych pawilonów pod klucz to tylko jedna strona pojęcia oszczędności czasu, kiedy zwracasz się do firmy zajmującą się ich sprzedażą. Mobilność pawilonów i kiosków handlowych ma bardzo duże znaczenie, gdy chcesz  nabrać pewności o podjęciu właściwej decyzji i kupić kiosk handlowy.

Dane techniczne
MATERIAL Nasze kabiny produkowane są z plastiku wzmacnianego włóknem szklanym, przewidują one obciążenie: śniegu: 80 kg/m2, wiatru: 80 km/h; odporność na wstrząsy sejsmiczne: 1 stopień (najwyższy).
PODSTAWA Podstawa kabiny posiada stalową konstrukcję o szczególnym kształcie, składa się z jednolitych profili nośnych ze stali nierdzewnej. Powierzchnia, na której będzie stawiany kontener, powinna zostać wymierzona poziomnicą. Pokrycie podstawy: ogniotrwała, bezzapachowa płyta cementowowłóknowa o grubości 16 mm, pokryta linoleum z PVC o grubości 2,5 mm.
PANELE ZEWNĘTRZNE Rodzaj formowania: Konstrukcja stalowa o szczególnym kształcie jest prasowana w formach z poliestrem i suszona w temperaturze 50 stopni według unikalnej technologii suszenia w suszarkach taśmowych, dzięki której gaz zawarty w plastiku z domieszką włókna szklanego i żelkocie ulatnia się i jest wydalany. Technologia produkcji kabin: Na warstwę plastiku wzmacnianego włóknem szklanym nakładane są jednocześnie z obu stron warstwy żywicy epoksydowej żelkotu, następnie poddawany jest on suszeniu w temperaturze 50 stopni, podczas którego następuje wydalenie gazów. Panele posiadają kształt specjalnie zapojektowany dla konstrukcji modułowych. Panele łączone są śrubami, montowane, a następnie łączenia pokrywane są antybakteryjnym neutralnym silikonem, co zapewnia ochronę przed wilgocią, śniegiem, owadami i bakteriami. Dzięki temu nie musimy martwić się o kwestie higieny czy zużycie paneli. Izolacja paneli ściennych: za pomocą wtryskiwaczy włoskiej produkcji pod wysokim ciśnieniem 140 atmosfer do paneli wprowadzana jest warstwa poliuretanu o gęstości 42 i grubości 35 mm.
PANELE WEWNĘTRZNE Panele o szczególnej formie z plastiku wzmacnianego włóknem szklanym z warstwą gęstego poliuretanu. Pokrycie wewnętrzne: na bazę z plastiku wzmacnianego włóknem szklanym nakładana jest warstwa izoftalowego akrylowego żelkotu o białym fluorescencyjnym kolorze. Dzięki temu otrzymujemy panel kompozytowy. Izolacja: dzięki wtryskowi pod wysokim ciśnieniem 35-milimitrowej warstwy poliuretanu nowego pokolenia o gęstości 42 zapewniania jest wysoka izolacja cieplna i dźwiękowa.
CECHY OGÓLNE PANELI Wewnętrzne i zewnętrzne pokrycie paneli, z których zbudowane są kabiny, to wartswa żelkotu białego koloru (fluorescencyjnego), który jest odporny zarówno na promieniowanie promieni słonecznych w temperaturze 60 stopni, jak i 50-stopniowe mrozy. Wymiary produktu mogą się wahać w granicach 3%, co uwarunkowane jest przez materiał wykonania kabin. Panele wewnętrzne i zewnętrzne nie boją się trudnych warunków klimatycznych i korozji. Łatwo się je myje, nie rdzewieją i nie gniją.
DACH Panel typu sandwich, składający się z dwóch warstw plastiku wzmacnianego włóknem szklanym rozdzielonych warstwą poliuretanową. Panele dachowe łączone są z panelami ściennymi specjalnymi śrubami, złączenia wypełniane są silikonem antybakteryjnym, który chroni przed śniegiem, kurzem i bakteriami, co zapewnia higienę i schludność. Izolacja dachowa: warstwa poliuretanu o gęstości 42 wtryskiwanego do panelu pod wysokim ciśnieniem. Pokrycie wewnętrzne: wykorzystuje się specjalny izoftalowy akrylowy żelkot na bazie poliestru o białym kolorze (fluorescencyjnym), który jest odporny na szkodliwe działanie środowiska zewnętrznego i promieniowanie ultrafioletowe. Pokrycie zewnętrzne: wykorzystuje się specjalny izoftalowy akrylowy żelkot poliestrowy w białym kolorze (fluorescencyjnym), który jest odporny na szkodliwe działanie środowiska zewnętrznego i promieniowanie ultrafioletowe.
DRZWI Drzwi PVC w białym kolorze na 4 zawiasach. Drzwi zamykane są na zasuwkę, wymiary: 71,5 x 184,5. W górnej części drzwi wbudowana została szybka o grubości 4 mm. Dolna część wykonana jest z listw PVC.
OKNA Aluminiowe systemy okienne pomalowane białą farbą elektrostatyczną. Profile okienne w kolorowych kabinach są domyślnie białego koloru. Szkło: wykorzystywane są hartowane szyby samochodowe o grubości 4 mm, które są bezpieczne w przypadku ich rozbicia.
INSTALACJA ELEKTRYCZNA (ZEBRANA W WEWNĘTRZNEJ LISTWIE KĄTOWEJ) Kable instalacji elektrycznej schowane są pod wewnętrzną listwą kątową. Przekrój kabla wynosi 3x2,5 pierwsza klasa, certfikat TSE. Wmontowany włącznik elektryczny i uziemione gniazdka 2000 W, 200 V. Wmontowano również gniazdko do ładowania telefonu oraz bezpieczniki na 16A pierwszej klasy, posiadają certyfikat TSE. W celu oświetlenia wykorzystano okrągłe lampy lub plafony pierwszej klasy z certyfikatem TSE. Instalacja zewnętrzna oraz przekaźnik upływowy centralnoblokujący zapewniany jest przez kupującego Technologii składanych i modułowych konstrukcji.
Produkty powiązane