Darmowa dostawa
kabin modułowych karmod
infolinia -

Kiosk handlowy 270x390

Kiosk handlowy 270x390

Kiosk handlowy 270x390

  • Producent: Karmod
  • Kod produktu: 270x390
  • Dostępność: Brak w magazynie

Dostępne opcje

Jeśli zdecydowałeś się na otwarcie własnego biznesu, oczywiste jest, że przy zamówieniu projektu pawilonu biurowego lub handlowego istotną rolę gra niska cena. Jeśli zdecydujesz się wyposażyć ogromny budynek z cegły, Twój portfel to odczuje, a co za tym idzie – doprowadzi to do obniżenia pensji pracownikom lub podniesienia cen na własne wyroby.

Nasze nowoczesne pawilony mają znacznie niższą cenę niż kapitalne budynki, ponieważ ich montaż i wykonanie wymagają minimalnego wysiłku, nakładów finansowych oraz zasobów.

W naszej firmie możesz zamówić pawilony handlowe przenośne o dowolnych wymiarach i z dowolnym wyposażeniem. Przy podpisaniu umowy określane są wszystkie wymogi, które powinien spełnić Twój pawilon biurowy. Po kilku dniach będziesz mógł się cieszyć gotowym wyrobem.

Centra handlowe i pawilony można budować na dwa sposoby: z wykorzystaniem technologii szkieletowej, gdzie szkielet pawilonu czy sklepu wykonywany jest bezpośrednio w miejscu montażu, lub z wykorzystaniem technologii modułowej. W tym przypadku montuje się gotowe bloki-moduły, które wcześniej produkujemy w naszej Fabryce Karmod.

Często powstaje konieczność, aby postawić szybko wznoszone przenośne pawilony handlowe w bardzo krótkim czasie i za minimalną cenę.

Budynki tego typu oferuje Wam firma Oktobiz. Jeśli potrzebujesz dobrej jakości, niedrogich wyrobów z nowoczesnym designem, takich jak budki parkingowe, budki wartownicze, stróżówki, pawilon handlowy, pawilon wystawowy, kontenery biurowe lub kontenery socjalne, firma Oktobiz pomoże Ci rozwiązać Twoje zadanie w ciągu kilku dni za niewielkie pieniądze.

Budowa takich sklepów i pawilonów handlowych będzie znacznie tańsza niż analogicznych, oferowanych na dzień dzisiejszy na rynku polskim. Termin realizacji takich zamówień to tylko kilka dni. Nowoczesny design naszych wyrobów nikomu nie pozwoli przejść obok nich obojętnie.

Dane techniczne
MATERIAL Nasze kabiny produkowane są z plastiku wzmacnianego włóknem szklanym, przewidują one obciążenie: śniegu: 80 kg/m2, wiatru: 80 km/h; odporność na wstrząsy sejsmiczne: 1 stopień (najwyższy).
PODSTAWA Podstawa kabiny posiada stalową konstrukcję o szczególnym kształcie, składa się z jednolitych profili nośnych ze stali nierdzewnej. Powierzchnia, na której będzie stawiany kontener, powinna zostać wymierzona poziomnicą. Pokrycie podstawy: ogniotrwała, bezzapachowa płyta cementowowłóknowa o grubości 16 mm, pokryta linoleum z PVC o grubości 2,5 mm.
PANELE ZEWNĘTRZNE Rodzaj formowania: Konstrukcja stalowa o szczególnym kształcie jest prasowana w formach z poliestrem i suszona w temperaturze 50 stopni według unikalnej technologii suszenia w suszarkach taśmowych, dzięki której gaz zawarty w plastiku z domieszką włókna szklanego i żelkocie ulatnia się i jest wydalany. Technologia produkcji kabin: Na warstwę plastiku wzmacnianego włóknem szklanym nakładane są jednocześnie z obu stron warstwy żywicy epoksydowej żelkotu, następnie poddawany jest on suszeniu w temperaturze 50 stopni, podczas którego następuje wydalenie gazów. Panele posiadają kształt specjalnie zapojektowany dla konstrukcji modułowych. Panele łączone są śrubami, montowane, a następnie łączenia pokrywane są antybakteryjnym neutralnym silikonem, co zapewnia ochronę przed wilgocią, śniegiem, owadami i bakteriami. Dzięki temu nie musimy martwić się o kwestie higieny czy zużycie paneli. Izolacja paneli ściennych: za pomocą wtryskiwaczy włoskiej produkcji pod wysokim ciśnieniem 140 atmosfer do paneli wprowadzana jest warstwa poliuretanu o gęstości 42 i grubości 35 mm.
PANELE WEWNĘTRZNE Panele o szczególnej formie z plastiku wzmacnianego włóknem szklanym z warstwą gęstego poliuretanu. Pokrycie wewnętrzne: na bazę z plastiku wzmacnianego włóknem szklanym nakładana jest warstwa izoftalowego akrylowego żelkotu o białym fluorescencyjnym kolorze. Dzięki temu otrzymujemy panel kompozytowy. Izolacja: dzięki wtryskowi pod wysokim ciśnieniem 35-milimitrowej warstwy poliuretanu nowego pokolenia o gęstości 42 zapewniania jest wysoka izolacja cieplna i dźwiękowa.
CECHY OGÓLNE PANELI Wewnętrzne i zewnętrzne pokrycie paneli, z których zbudowane są kabiny, to wartswa żelkotu białego koloru (fluorescencyjnego), który jest odporny zarówno na promieniowanie promieni słonecznych w temperaturze 60 stopni, jak i 50-stopniowe mrozy. Wymiary produktu mogą się wahać w granicach 3%, co uwarunkowane jest przez materiał wykonania kabin. Panele wewnętrzne i zewnętrzne nie boją się trudnych warunków klimatycznych i korozji. Łatwo się je myje, nie rdzewieją i nie gniją.
DACH Panel typu sandwich, składający się z dwóch warstw plastiku wzmacnianego włóknem szklanym rozdzielonych warstwą poliuretanową. Panele dachowe łączone są z panelami ściennymi specjalnymi śrubami, złączenia wypełniane są silikonem antybakteryjnym, który chroni przed śniegiem, kurzem i bakteriami, co zapewnia higienę i schludność. Izolacja dachowa: warstwa poliuretanu o gęstości 42 wtryskiwanego do panelu pod wysokim ciśnieniem. Pokrycie wewnętrzne: wykorzystuje się specjalny izoftalowy akrylowy żelkot na bazie poliestru o białym kolorze (fluorescencyjnym), który jest odporny na szkodliwe działanie środowiska zewnętrznego i promieniowanie ultrafioletowe. Pokrycie zewnętrzne: wykorzystuje się specjalny izoftalowy akrylowy żelkot poliestrowy w białym kolorze (fluorescencyjnym), który jest odporny na szkodliwe działanie środowiska zewnętrznego i promieniowanie ultrafioletowe.
DRZWI Drzwi PVC w białym kolorze na 4 zawiasach. Drzwi zamykane są na zasuwkę, wymiary: 71,5 x 184,5. W górnej części drzwi wbudowana została szybka o grubości 4 mm. Dolna część wykonana jest z listw PVC.
OKNA Aluminiowe systemy okienne pomalowane białą farbą elektrostatyczną. Profile okienne w kolorowych kabinach są domyślnie białego koloru. Szkło: wykorzystywane są hartowane szyby samochodowe o grubości 4 mm, które są bezpieczne w przypadku ich rozbicia.
INSTALACJA ELEKTRYCZNA (ZEBRANA W WEWNĘTRZNEJ LISTWIE KĄTOWEJ) Kable instalacji elektrycznej schowane są pod wewnętrzną listwą kątową. Przekrój kabla wynosi 3x2,5 pierwsza klasa, certfikat TSE. Wmontowany włącznik elektryczny i uziemione gniazdka 2000 W, 200 V. Wmontowano również gniazdko do ładowania telefonu oraz bezpieczniki na 16A pierwszej klasy, posiadają certyfikat TSE. W celu oświetlenia wykorzystano okrągłe lampy lub plafony pierwszej klasy z certyfikatem TSE. Instalacja zewnętrzna oraz przekaźnik upływowy centralnoblokujący zapewniany jest przez kupującego Technologii składanych i modułowych konstrukcji.
Produkty powiązane