Darmowa dostawa
kabin modułowych karmod
infolinia -

Kontenery biurowe

Kontener biurowy 270x510 Kontener biurowy 270x510

Kontener biurowy 270x510

Kontenery handlowe zaliczane są do kategorii szybko wznoszonych budynków. Ich podstawowym budulcem s..

0,00zł Bez podatku: 0,00zł

Kontener biurowy 270x630 Kontener biurowy 270x630

Kontener biurowy 270x630

Firma Oktobiz to producent kontenerów socjalnych o różnych wymiarach. Są to praktyczne i w przystępn..

0,00zł Bez podatku: 0,00zł

Kontener biurowy 270x750 Kontener biurowy 270x750

Kontener biurowy 270x750

Kontenery modułowe – to praktyczne, szybko wznoszone konstrukcje, które znalazły swoje szerokie zast..

0,00zł Bez podatku: 0,00zł

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)

Proces produkcji kontenerów biurowych jest tak samo kontrolowany, jak podczas kapitalnej budowy.

Stosuje się normatywy, standardy i projektowanie w jak najkrótszym czasie.

Konstrukcje budynków modułowych są bardziej niezawodne niż zwykłe, ponieważ każdy moduł opracowany został tak, aby był w stanie przetrwać dowolne warunki transportowe i łatwy montaż na fundamencie.

Producent kontenerów biurowych przeszedł niezależną kontrolę i testy produkcyjne, które wpłynęły na wysoką jakość naszych budynków modułowych.

Budynki modułowe od firmy Oktobiz są gwarancją najlepszej jakości w budownictwie.

Kontenery biurowe – KUP I ROZPOCZNIJ DZIAŁALNOŚĆ

Coraz więcej ludzi myśli o tym, by założyć własną działalność i nie być zależnym od pracodawców. To po prostu wspaniale zostać właścicielem niewielkiego biura, kawiarenki czy butiku z kwiatami! Niestety, kapitał początkowy, który posiada większość osób, nie pozwala na nabycie pomieszczenia w zwykłym budynku, zrobienie tam remontu, kupienie niezbędnego sprzętu. Oferujemy Wam kontener biurowy firmy Oktobiz. Za niedużą kwotę staniesz się właścicielem pomieszczenia.

Kontenery biurowe wykonane są z wysoce wytrzymałego materiału. Włókno szklane wytrzymuje temperaturę od -50 ̊C do +60 ̊C. Kabiny modułowe są odporne na uderzenia – materiał uzbrojony jest włóknem szklanym.

Czy kontenery biurowe są komfortowe? Kontener biurowy cena jest znacznie niższa, niż cena pomieszczenia biurowego, i jednocześnie nie ustępuje mu pod względem komfortu. Izolacja cieplna pozwala na utrzymywanie optymalnej temperatury wewnątrz pomieszczenia bez względu na warunki pogodowe. Zarówno ściany, jak i sufit, pokryte są powłoką żelkotową i posiadają lśniącą powierzchnię, która nie zmienia się z upływem czasu. Okna i drzwi wykonane są z profilu metalowego pokrytego materiałem antykorozyjnym.

Ogromną zaletą kontenera biurowego jest szybkość jego wykonania i złożenia. Już po kilka dniach od momentu złożenia zamówienia punkt handlowy zostanie ustawiony, montaż zajmuje nie więcej niż godzinę, jeśli teren jest przygotowany. Dzięki wykorzystaniu najnowszych materiałów nasze kabiny modułowe łatwo można przetransportować, a przy ich projektowaniu uwzględniania jest wytrzymałość podczas transportu.

Producent kontenerów biurowych gwarantuje demokratyczne ceny na to wspaniałe rozwiązanie dla pracowników ochrony, coffeeshopów, pawilonów targowych, kontenerów mieszkalnych, stróżówek i wielu innych niedużych pomieszczeń.